خرید سریال سرزمین بادها

خرید سریال سرزمین بادها فروش سرزمین بادها خرید پستی سرزمین بادها فروش سریال سرزمین بادها فروش بادها

سریال افسانه جومونگ

سریال جذاب و دیدنی افسانه جومانگ با زیر نویس فارسی

خوب همونطور که می دونید در این سریال 2 تا از بازیگران محبوب ما یعنی سانگ ایل گوک ( یوم جانگ در امپراطور دریا ) و کیون میری ( بانو چویی در جواهری در قصر ) بازی می کنند . کیون میری نقشش در این سریال کم و بیش مثل نقش بانو چویی می مونه با این تفاوت که ایندفعه خود ملکه هست و البته به اون بدی هم نیست ولی در کل در جبهه منفی سریال قرار داره .

سانگ ایل گوک محبوب ما هم اینبار با نقش پرنس جومانگ با عنوان بازیگر نقش اول در این سریال ظاهر میشه و بازی کاملا" متفاوتی رو نسبت به بازیش در امپراطور دریا بنمایش می گذاره . در سریال امپراطور دریا ما شاهد شخصیت بسیار جدی و غمگین یوم جانگ بودیم که از اول سریال با مهارتش در هنرهای رزمی همه رو شگفت زده می کرد ولی جومانگ سریال ما یک شخصیت بی خیالی هست که معمولا" در حال جوک گفتن و تفریح خودش هست و کلا" شخصیت ضعیف و ترسویی هست .

 

جومانگ وقتی متوجه میشه که برادران ناتنیش قصد کشتن و از صحنه خارج کردن اون رو دارند تلاش می کنه که انتظارات پدر و مادرش ( شاه و ملکه دوم ) رو برآورده کنه و شروع به ساختن خودش می کنه تا جایی که مهارت هاش در هنرهای رزمی و استراتژی های ذهنیش در بالاترین حد ممکن قرار می گیره ولی پرنس جومانگ هنوز تشنه یادگیری هست .

اما درست در این زمان پرنس متوجه رازی خانوادگی میشه که خیلی چیزها رو عوض می کنه و جومانگ رو در راهی قرار می ده که بازگشتی نداره .

تماشای این سریال را به دوستداران سریالهای کره ای توصیه می کنیم. سریال فوق العاده جذابی هست و  امیدوارم که اگر زمانی وقت مشاهده 81 ساعته جومانگ رو داشتید به هیچ وجه از دستش ندید .

 کلیه محصولات دارای پشتیبانی و گارانتی تعویض می باشند.

تحویل برای تهرانی ها در کمتر از ۲۴ ساعت

توجه توجه : برخی از فروشگاه ها نسخه خانگی را با کیفیت پایین و در تعداد دی وی دی کمتر (8 یا 14 یا 16 دی وی دی ) تهیه نموده اند که کیفیت مناسبی ندارد , ما نسخه با کیفیت 20 دی وی دی را به همان قیمت نسخه 16 دی وی دی و با کیفیت عالی تقدیم شما دوستان می کنیم تا هم هزینه بیشتری پرداخت نکنید و هم بهترین نسخه را داشته باشید !!

قیمت (نسخه کامپیوتر): ۶۹۰۰ تومان    تعداد : ۶ دی وی دی

قیمت (نسخه خانگی): 14900  تومان   تعداد : ۲۰ دی وی دی

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ایران شاپ  |